Hakkımızda2019-03-25T14:29:32+00:00

Biz Kimiz

Octopus TV, farklı ölçeklerdeki ve amaçlardaki dijital ekran ağlarının dağıtımı ve uzaktan yönetimi için oluşturulmuş bir Digital Signage çözümüdür.

Biz Ne Yapıyoruz ?

Kamuya açık alanlarda daha sık rastladığımız farklı türdeki dijital ekranlara kesinlikle dikkatinizi verdiniz. Fast food restoranlarında menü panoları, otoyollarda ve bina cephelerinde reklam ekranları, bankalarda ve sağlık kurumlarında bilgi ekranları, alışveriş merkezlerinde etkileşimli kiosklar. Birçok uygulama seçeneği var, ancak her durumda kullanılan teknoloji aynı dijital tabela.

Dijital tabela – görsel iletişim için oldukça etkili, çok işlevli bir araçtır. Genel olarak 2 ana bölümden oluşur:

  • Üzerine kurulu özel bir yazılımla veya ona bağlı özel bir alıcıyla her boyutta ve çözünürlükte dijital ekran

  • Bilgisayarınızda veya tabletinizde, internet bağlantısı üzerinden dijital ekranlarda (basit görüntüler ve videolardan etkileşimli) her türlü içeriğin hazırlanmasına ve uzaktan yayınlanmasına izin veren yönetim sistemi

Octopus TV Digital Signage
çözümü ayrıca 2 ana bölümden oluşur:

Octopus TV Oynatıcısı & Octopus TV İçerik Yönetimi

Her ölçekte, amaçta ve coğrafi dağılıma sahip dijital tabela ağını hızlı bir şekilde kurmanıza olanak tanır ve günlük yönetimini basit ve azami derecede etkili hale getirir.

Sadece profesyonel sistem yöneticileri için değil, ortalama insanlar için şık ve basit çözümler yaratma tutkumuz var. Ürünümüzü yarattığımızda kendimizi her zaman sıradan bir kullanıcının yerine koymaya çalışırız. Günlük kullanımda hangi araçlara ihtiyaç duyacaklarını ve zaman zaman hangilerinin yararlı olacağını anlamaya çalışıyoruz. Ve biz sadece diğer her şeyden kurtuluyoruz. Yazılım çözümümüz içindeki gezinmeyi sezgisel hale getirmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Cihazlarımızın kullanımı özel teknik beceri gerektirmez.

Demo Talep Edin

Sizde Octopus TV’ye katılmak ister misiniz?

DEMO TALEBİ